Yeni nesil UBNT Unifi UAP AC Lite 802.11ac teknolojisi, 2x2 Mimo teknolojisine sahip 1 adet 5 Ghz 20 dBm, 1 adet 2.4 Ghz 20 dBm radyo kartları ve Gigabit ethernet portu ile bir önceki nesil revizyonu olan UBNT Unifi UAP modelinden 5 kata kadar daha fazla performans sağlamakta.

2.4 Ghz frekansında 300 Mbps bant genişliği sağlayan ürün 5 Ghz bandında ise 867 Mbps bant genişliği sağlamakla birlikte 200+ aktif kullanıcıya kadar kesintisiz hizmet sağlayabilmektedir.

Son kullanıcı odaklı iç mekan kablosuz ağ alt yapı projelerinde veya iç mekan otomasyon alt yapılarında yüksek performans ve stabilite hedeflenerek geliştirilmiş donanımı ve büyük çaplı kablosuz ağ alt yapılarında kolay kurulum, yönetim, bakım ihtiyaçlarınızı karşılayan, Unifi işletim sistemi ile bütünleşik çalışan kontrol yazılımı sayesinde esnek ve ölçeklendirilebilir bir kablosuz ağ alt yapısı imkanı sunulmaktadır.

UBNT Unifi UAP AC Lite, şık tasarımı, kolay kurulumu, stabil çalışması, esnek yönetim alt yapısı ve rekabetçi fiyatı ile otel, pansiyon, kafe, okul, yurt, apart, fabrika, depo, kamu veya özel kurumlar gibi toplu kablosuz ağ alt yapılarında firmaların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Aynı teknik donanıma sahip diğer erişim noktalarından (access point) ayrılan en büyük özelliği ücretiz merkezi kontrol yazılımı birlikte sunulmaktadır, bu yazılım sayesinde cihazın sistem kaynaklarının çok az bir kısmı yapılandırma ve cihaz yönetimi için ayrılmıştır. Bu sayede vaad edilen aktif kullanıcı sayılarına problemsz bir şekilde ulaşabilmektedir.

UBNT Unifi UAP AC Lite-5 AP

  • Marka: UBIQUITI
  • Ürün Kodu: 163
  • Stok Durumu: 10
  • 845,79₺

  • Vergiler Hariç: 716,77₺

  • 5 adet ve üzeri 864,58₺