Duvarınızda bulunan mevcut ethernet bağlantı yuvasının yerini alacak şekilde tasarlanmıştır. 802.11AC radyo kartı ile 867Mbps bant genişliği ve 100+ metrelik bir kapsama alanı sunan ürün üzerinde ayrıca bir tanesi 8023.af/at PoE+ çıkış destekli 3 adet gigabit ethernet kartı bulunmakta. UBNT Unifi UAP-AC-IW 200+ aktif kullanıcıya kadar kesintisiz çalışabilmesi ve ücretsiz sunulan merkezi yönetim yazılımı ve yenilikçi tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.

İç mekan kablosuz ağ alt yapılarında duvarlarda bulunan mevcut ethernet port yuvalarına uyacak biçimde hazırlanan tasarımı, yüksek performans, stabilite hedeflenerek geliştirilen donanımı ve özel işletim sistemi ile ön plana çıkmakta. 20 dBm çıkış gücüne sahip 802.11AC standartlarında 2x2 Mimo dual band radyo kartı ile 867 Mbps bağlantı hızı sunan UBNT Unifi UAP-AC-IW üzerindeki 2.4 Ghz anten 1 dBi, 5 Ghz anteni ile 2 dB kazanca sahiptir. Cihaz, üzerinde yer alan bu kablosuz arayüz donanımı ile 100+ metrelik 360 derecelik kablosuz kapsama alanını yoğun ve kayıpsız bir şekilde üretebilmektedir.

UBNT Unifi AC Mesh serisi ürünlerde daha kolay kurulum imkanı, daha yüksek veri güvenliği ve ağ yönetimi, kablosuz yayın noktalarının aktif yük dengeleme ve yedeklilik ihtiyaçlarının karşılanması ve yine kapsam alanı oluşturulan bölgede hareket halinde kesintisiz bağlantı imkanı için MESH teknolojisi sunulmaktadır.

UBNT Unifi ve UBNT Unifi Ac ürün grubunda ise hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için Unifi ailesine özel Zero-HandOff teknolojisi kullanılmaktadır. Bu özellik etkinleştirildiğinde sisteminizdeki tüm cihazlar aynı frekans ve isimde yayın yapar ve hizmetten yararlanan kullanıcıların hareket halinde iken kesintisiz olarak sunulan hizmetten yararlanmalarını sağlar.

UBNT Unifi UAP-AC IW-5 802.11ac

  • Marka: UBIQUITI
  • Ürün Kodu: 164
  • Stok Durumu: 10
  • 958,56₺

  • Vergiler Hariç: 812,34₺