MikroTiK RB951Ui-2HnD, 600 Mhz işlemci, 128MB RAM, 5 adet ethernet portu, 1000 Mw 2.4 GHz 300MBPS radyo kartı ile 60+ aktif kullanıcısı bulunan küçük veya orta ölçekli ağ yapıları için hepsi bir arada çözüm sunmaktadır. Standart RouterOS işletim sisteminin tüm özelliklerinden yararlanabildiğiniz ürün, küçük ve orta ölçekli işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak benzersiz teknik donanımı, RouterOS işletim sistemi ve rakipsiz fiyatı ile ağ yönetiminizi hiç olmadığı kadar esnek hale getiriyor. Ayrıca MikroTiK RB951G-2HnD  sadece Erişim Noktası (Access Point) olarak kullanıldığında 100+ aktif kablosuz istemciye hizmet verebilmektedir.

Cihaz sunduğu yazılım ve donanım özellikleri ile aynı anda 60+ aktif kullanıcılı ağ yapılarının Dinamik yönlendirme, Hotspot, PPPoE, Firewall, LOG,MPLS, Gelişmiş QoS, Yük Dengeleme (Load Balancing), Bonding, VPN,BGP,OSPF gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

MikroTiK RB951Ui-2HnD üzerinde bulunan USB portuna bağlayacağınız 3G / LTE USB moemler ile hat yedekleme yapılabilir ya da bağladığınız harici disk veya USB Flash diskinizi ağ üzerinde dosya sunucusu olarak kullanabilirsiniz.

Bu özelliklerin yanı sıra ürünün  beşinci ethernet portu 24 Volt PoE çıkışı verebiliyor, bu özellik sayesinde PoE destekli cihazlarınızı ilave adaptör kullanmadan çalıştırabilirsiniz.

Mikrotik RB951Ui-2HnD Router-Firewall

  • Marka: MIKROTIK
  • Ürün Kodu: 171
  • Stok Durumu: 17
  • 545,06₺

  • Vergiler Hariç: 461,92₺